4. februára 2016

Kariéra

Aktuálna pracovná pozícia: Finančný sprostredkovateľ a Odborný finančný sprostredkovateľ

Miesto práce: Košice, Košický kraj

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Termín nástupu: podľa dohody

Ponúkaný plat: (brutto) dohodou

Informácie o pracovnom mieste – Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

  • aktívne vyhľadávanie klientov
  • sprostredkovanie poistných produktov
  • uzatváranie poistných zmlúv
  • správa kmeňa klientov ­ poskytovanie poradenstva v oblasti kompletnej škály poistných produktov ­ poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potenciálnych klientov

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • možnosť pracovať popri zamestnaní ­
  • pružná pracovná doba možnosť osobného a profesijného rozvoja ­
  • možnosť vybudovať si vlastnú firmu, ktorá zabezpečí pasívny príjem, alebo ktorú je možné odkázať nasledovníkom ­
  • možnosť tvorby vlastného kmeňa poskytujúceho stabilný príjem
  • široké portfólio poistných a finančných produktov
  • prepracovaný systém vzdelávania produktov, ako aj manažérskych zručností
  • možnosť stabilného príjmu
  • bonusy
  • finančné aj nepeňažné (dovolenky, zájazdy, materiálne odmeny) ­
  • nadštandardné ohodnotenie,
  • získateľská provízia, následná provízia, finančné bonusy

Informácie o výberovom konaní:

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na emailovú adresu. Do predmetu e­mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti MELAR, s.r.o. so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé.“

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vzdelanie v odbore obchod, financie
  • Počítačové znalosti: -používateľ Microsoft Word, Microsoft Excel , Microsoft Outlook, Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
  • VŠ vzdelanie je vítané,
  • Prax v oblasti obchodu, poisťovníctva, bankovníctva
  • Bezúhonnosť
  • Príjemné vystupovanie
  • Komunikatívnosť
  • Etika
  • Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti.

V prípade záujmu nás kontaktujte.